prodej chlebíčků Jihomoravský kraj

Prodej chlebíčků Jihomoravský kraj

Sháníte každým rokem chlebíčky, které donesete do práce na své narozeniny? Pokud ano, tak neváhejte a kupte ty nejlepší v Jihomoravském kraji.

Historie chlebíčků

Chlebíčky se v České republice připravují na nejrůznější akce, jako jsou narozeniny nebo Silvestr. Jejich obliba je opravdu obrovská a bez pořádného chlebíčku neproběhne žádná oslava. Historie chlebíčků sahá na počátek 20. století, kdy ho uvedl na trh v České republice lahůdkář Jan Paukert. Tehdy se nelíbilo jeho kamarádovi podávané jídlo ve formě jednohubek, a to proto, že byly příliš malé. Obložené chlebíčky měly ideální míru a oblíbil si je nejen kamarád Jana Peukerta, ale také zákazníci, kteří jeho lahůdkářství navštívili. Dřívější velikost však byla o něco menší, než je dnešní podoba, ovšem dostupnost surovin nebyla tak velká jako dnes.

Dnes si představíme prodejny, kde seženete ty nejlepší chlebíčky v Jihomoravském kraji.

  • Výroba lahůdek Eva Burešová a syn – Tento výrobce lahůdek je na trhu již od roku 1991 a firmu založila paní Eva Burešová. Později převzal firmu její syn, který ji vede se svým synem do dnes. Výrobna se nachází v Rajhradě u Brna a jejich chlebíčky patří k těm nejlepším v Brně. Mají bohatý výběr jak chlebíčků, tak dalších výrobků studené kuchyně. Jejich výrobky rozváží jak malým, tak velkým odběratelům a objednat si můžete po telefonu, nebo přímo na adrese Masarykova 217, Rajhrad 664 61.
prodej chlebíčků Jihomoravský kraj
  • Ema chlebíčky Rodinný obchod s lahůdkami se nachází na Pekařské 4, Brno
    602 00, kde se můžete i posadit a vychutnat si kávu s chlebíčkem.
    Určitě se řadí mezi prodej chlebíčků Jihomoravský kraj, který vás nadchne. Firma vznikla v roce 2006 a pro svojí výrobu používají pouze čerstvé a kvalitní suroviny. V nabídce najdete krom chlebíčků i saláty, pomazánky, obložené pečivo, mísy a další výrobky studené kuchyně. Oproti předchozí výrobně si zde však připlatíte.
prodej chlebíčků Jihomoravský kraj
  • Studená kuchyně Ivančice (Bořek Voborný) – Tato studená kuchyně byla založena již v roce 1995 a nyní jí najdete na nové adrese Krumlovská 1, Ivančice. Samozřejmostí je, že se zde můžete posadit, dát si chutnou kávu a zakousnout si poctivého chlebíčku. Prodej chlebíčků Jihomoravský kraj zajišťují na objednání a to buď telefonicky, nebo přímo na prodejně. Pomazánky a saláty pocházejí z vlastní výroby a veka, ze které se chlebíček skládá je z rodinné pekárny. To dává chlebíčkům jedinečný nádech a specifickou chuť. Chlebíčky zde koupíte za přijatelné ceny, stejně jako další jejich výrobky.
prodej chlebíčků Jihomoravský kraj

Ať už zvolíte jakýkoliv prodej chlebíčků Jihomoravský kraj, tak mějte na paměti, že tyto tři prodejny mají určitě co nabídnout. Jejich chlebíčky jsou vlastní výroby, a to včetně pomazánek a salátů. Pokud tedy i letos plánujete přinést chlebíčky do firmy, tak zvolte jednu z těchto prodejen. Určitě budou všichni spokojení a pochutnají si na chlebíčku, který jen tak někde nekoupíte.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *