hotel s vanou na pokoji

Hotel s vanou na pokoji

Milujete ubytování v hotelu a vždy hledáte hotel s vanou na pokoji? Pokud ano, tak pro vás máme tipy na hotel, kde se vana na pokoji nachází.

Proč hotel s vanou na pokoji?

Pro mnoho lidí znamená hotel bezstarostné ubytování, kde si sebou vezmete jen pár kusů oblečení a můžete vyrazit. Vše ostatní v hotelu máte k dispozici a nemusíte tak tahat žádné věci navíc. Ručníky, prostěradla, jídlo, drogerie a další věci už má většina hotelů v ceně. Ovšem, co byste řekli na hotel, který má dokonce vanu na pokoji? Nebylo by to úžasné? Pokud takový hotel hledáte, tak vám dnes představíme tipy, kde je hotel s vanou na pokoji.

  1. Hotel u Hraběnky – Tento překrásný hotel, který je přestavěný z původního barokního domu a nachází se v Telči. Najdete zde mnoho pokojů, a to včetně dvoulůžkového pokoje s rohovou vířivkou. Tyto pokoje jsou určené přímo pro milovníky romantiky a rozhodně si zde užijete pohodu a relaxaci. Pokoj je sice o něco dražší, ale určitě za to stojí. Nechybí zde samozřejmě restaurace, wellness a bowling.
hotel s vanou na pokoji
  • Hotel Koruna – Nabízí romantický pokoj, kde je přímo uprostřed pokoje umístěna vana pro dva. Můžete si zde užívat nekonečnou romantiku a relaxaci. Hotel se nachází v Chlumci nad Cidlinou a najdete zde i pobytové balíčky. Hotel s vanou na pokoji nabízí i možnost objednání sektu, který na vás bude čekat hned po příjezdu.
  • Hotel KrasV tomto hotelu nenajdete pouze vanu, ale rovnou vířivku, která je přímo na pokoji. K tomu je zde velká terasa s nádherným výhledem do okolí. Samozřejmostí je možnost jídla v místní restauraci a také wellness. Ovšem, kdo by potřeboval wellness, když je vířivka hned na pokoji že. Užijete si zde nezapomenutelný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.
hotel s vanou na pokoji
  • Hotel MesitPozor, tento hotel určitě ocení hosté, kteří nechtějí tolik utratit. Oproti předešlým hotelům je zde poměrně levně a pokud vyberete tematický pokoj, tak se můžete těšit na vanu na pokoji. Hotel s vanou na pokoji zde má jednu velkou výhodu, a to tu, že je kousek od hotelu sjezdovka. Tudíž jakmile dojdete na pokoj, tak si můžete dopřát horkou vanu při svíčkách a odpočinout si po náročném lyžování. Cena za pokoj je se snídaní nebo s polopenzí a nebudete tak mít nouzi o jídlo.
hotel s vanou na pokoji

Věřte, že hotelů s vanou nebo vířivkou je mnoho, otázkou však je, za jakou je cenu a kde se nachází. Ovšem, pokud zvolíte jeden z těchto hotelů, tak určitě neprohloupíte. Hotel s vanou na pokoji je totiž nejen luxus, ale také odpočinek pro oba.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *