Jak ušetřit za potraviny v Tescu

Jak ušetřit za potraviny v Tescu

Ceny potravin raketově vzrostly a některé ceny neberou konce. Víte, jak ušetřit za potraviny v Tescu a co se vám vyplatí nyní nakupovat?

Každý obchod má jiné fígle na zákazníky

Mnoho zákazníků se nechá uchlácholit reklamami, na zlevněné zboží a přitom vůbec neví, kolik stálo zboží před akcí. Díky tomu supermarkety okrádají lidi a zákazníci si myslí kdo ví kolik neušetřili. Mnoho obchodů má své triky, kterými nalákají zákazníky. Některým stačí, aby daly do akce jednu jedinou věc, díky které člověk obchod navštíví. Ovšem daný člověk nekoupí pouze danou věc v akci, ale i mnoho dalších věcí bez akce a díky tomu přijde o daleko více peněz, než v maloobchodě. Dnes se podíváme, jak ušetřit za potraviny v Tescu a čemu se ba naopak vyhnout.

Tesco – kdy nakupovat a kdy naopak vůbec

Tesco je obchod, ve kterém najdete snad všechno co potřebujete. Ve většině případů má obrovský výběr zboží a to mnoha značek. Nabízí jak sezónní, tak mimo sezónní akce. Ovšem člověk by měl být v pozoru, a to proto, že výběr neznamená všechno. Tesco pro své zákazníky nabízí tzv. Tesco ClubCard, díky kterému ušetříte peníze. Ačkoliv se to nezdá, tak právě tato kartička vám ušetří velké peníze! Zde je náhled, kolik zaplatíte s kartou a jaká je běžná cena pro lidi bez karty.

Jak ušetřit za potraviny v Tescu

Trik je v tom, že když kupujete zboží, tak u něho máte cenovku s ClubCard a bez ní. Na toto si dejte velký pozor, protože cena s kartou a bez karty je až alarmující. V podstatě se jedná o zlodějinu největšího kalibru a pokud kartu nemáte, tak vraťte všechno zboží na své místo a co nejrychleji opusťte obchod, nebo tam necháte i trenky. Ačkoliv se to nezdá, tak se cena z kartou a bez ní může lišit až dvojnásobně a z lidí tak tahají nehorázné peníze, na kterých řetězec vydělává balík.

Jak ušetřit za potraviny v Tescu – karta nebo aplikace

Obchod Tesco nemá pouze negativa, ale má i své výhody. Tyto výhody se týkají však pouze lidí, kteří mají Tesco ClubCard. S kartou jak už bylo zmíněno máte levnější zboží a navíc se vám počítají body z každého nákupu. Tyto body můžete sbírat pomocí karty anebo si přímo stáhnout jejich aplikaci. Poté při každé platbě pouze předložíte telefon nebo kartu, pokladní naskenuje kód a body jsou přičteny. Body v aplikaci nebo na kartě vám přinesou další slevy na zboží (nejčastěji to, co kupujete nejvíce) a také poukazy v určitých hodnotách (fungují jako stravenky – 80 Kč, 100 Kč 200 Kč a další). Pokud nemáte aplikaci, tak vám dojde poštou Tesco ClubCard, kde všechny tyto slevy a poukazy najdete a můžete je uplatnit v papírové podobě. V akčních letácích nebo v aplikaci také zjistíte, jaké zboží vám přinese dvojnásobné body.

Jak ušetřit za potraviny v Tescu

Pokud tedy nemáte Tesco ClubCard, tak si jí okamžitě založte nebo jednoduše nenakupujte v obchodech Tesco, jinak přijdete o hromadu peněz.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *