Top 5 seriálů na Netflixu

Top 5 seriálů na Netflixu

Top 5 seriálů na Netflixu, které byste si neměli nechat ujít. Víte, které z nich to jsou a kde se očekávají další řady, na které lidé napjatě čekají?

  • Sexuální výchova – Tento seriál je jeden z původních průkopníků Netflixu. Dokonale ohromil dospívající děti, které jsou v pubertě a zamilovali si ho lidé po celém světě. Hlavní postavu hraje Otis s kamarádkou Maeve, kteří prožívají život na střední škole v Anglii. Tak jako na každé střední škole, tak i na této se nejvíce řeší sex a vše okolo něho. Díky tomu, že je Otisova máma sexuální poradkyně, má dokonalý přehled a založí si s Maeve sexuální poradnu na škole. Ta se mnoha studentem hodí, a i přes fakt, že je Otis panic vše šlape, jak má. Ovšem nikdy to není tak růžové, jak se zdá a vztah těchto dvou hlavních postav se hodně zamotá. Seriál je tak plný napětí, vášně, sexuálního podtextu, a hlavně zamotaných vztahů. Aktuálně jsou na Netflixu 3 série po 8 dílech a připravuje se 4 řada. Sexuální výchova se určitě řadí do top 5 seriálů na Netflixu a je kompletně v češtině.
Top 5 seriálů na Netflixu
  • Zaklínač – Seriál Zaklínač nejspíše nemusíme nijak moc představovat. Jedná se o dílo, které si můžete přečíst jako knihu, zahrát jako hru a v neposlední řadě pustit jako seriál na Netflixu. Velkým překvapením je, že jeho předloha vznikla v Polsku, a to podle spisovatele Andrzeje Sapkowského. Aktuálně vám Netflix nabídne 2 série po 8 dílech, které jsou kompletně v češtině. Hlavní postava Geralt je lovcem nestvůr a zároveň mutantem. Na své cestě najde přátelé a také mnoho nepřátel. V seriálu nechybí ani čarodějnice a jiné nadpřirozené jevy. Kdo nikdy neviděl zaklínače, jako by nebyl. Navíc, se očekává, že 3 série vyjde již v roce 2023. Dejte proto šanci tomuto seriálu, který se určitě řadí mezi top 5 seriálů na Netflixu a zaručeně vás nezklame.
Top 5 seriálů na Netflixu
  • Hra na oliheň – Každý z nás už určitě slyšel o seriálu z korejského prostředí, který se nazývá Hra na oliheň. Tento seriál se oproti jiným seriálům vymyká klasickým osnovám. Můžete zde čekat nejen neustálé napětí, ale také mnoho intrik a záludností. Seriál posunul celé vnímaní seriálů na jinou úroveň a jen těžko byste hledaly scény, které byste vystřihly. Žádná scéna není v seriálů navíc a nenajdete zde žádné zbytečné plky a zdlouhavé natahování. Seriál pojednává o extrémně zadlužených korejských lidech, kterým je nabídnuta možnost si zahrát hry a tím splatit všechny své dluhy. Ovšem tyto hry nejsou ledajaké a při jejich hraní mohou lidé přijít o život. Aktuálně je natočená jedna série, která je kompletně v češtině. Drahá série se očekává v roce 2024 a rozhodně se máme na co těšit. Pokud bude alespoň tak dobrá, jako je první, tak určitě nezklame a zařadí se mezi top 5 seriálů na Netflixu.
Top 5 seriálů na Netflixu
  • Světlo a stíny – tento seriál vyplaval na Netflixu 23. dubna 2021 a sklidil veliký obdiv. Jedná se o americký fantazy seriál, který je vytvořený na románech Griša: Světlo a stíny a Šest vran od Leigh Bardugové. Seriál pojedná o mladé čarodějce, u které se projeví kouzelnické schopnosti, na které se dlouho čekalo. Nyní by mohla díky nim sjednotit celý svět, ovšem to by se jí nesměl do cesty postavit čaroděj s temnými silami. Ten však není jediný, kdo o její moc usiluje. Celý příběh tak nabírá na obrátkách a v seriálu tak nechybí akce, perfektní efekty a propracovanost děje. Za nás si určitě zaslouží místo top 5 seriálů na Netflixu. Aktuálně je na Netflixu první série v češtině a druhá bude startovat 16. března 2023.
Top 5 seriálů na Netflixu
  • Alice in Borderland Je perfektní seriál z Japonského prostředí a nabídne divákům spoustu zvratů a také nekonečného napětí až do samotného konce. Seriál pojednává o mladíkovi, který je závislý na videohrách a nic kromě nich ho nezajímá. Jediné, co je stejně cenné jsou jeho kamarádi. On a jeho dva přátelé se v jeden den ocitnou ve zvláštní verzi Tokia, kde musí hrát hry o přežití. Ačkoliv se to zdá být ze začátku jako dobrá věc, opak je pravdou. Celý seriál vám bude až do posledního dílu vrtat hlavou a jen těžko se od něho odtrhnete. Seriál má dvě série v češtině a určitě si zaslouží být v top 5 seriálech na Netflixu.
Top 5 seriálů na Netflixu

Pokud jste některé ze zmíněných seriálů ještě neviděli, tak si udělejte pohodlí a nechte se unést do světa Netflixu. Zaručeně se Vám tyto seriály budou líbit a příště se opět potkáme u dalších seriálů, které stojí za zmínění.

Jeden komentář

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *