top 5 filmů na Netflixu

Top 5 filmů na Netflixu

Těšíte se na pohodový víkend a už teď přemýšlíte, co si pustíte s přítelem na Netflixu? Pokud ano, tak zkuste těchto top 5 filmů na Netflixu.

Zajímavosti o Netflixu

Ať už si každý myslí co chce, tak Netflix patří a bude i nadále patřit mezi nejlepší streamovací platformy. Řadí se mezi první svého druhu a milují ho lidé po celém světě. Mnoho lidí nemá na své televizi ani kabelovku a fungují pouze na Netflixu. Není se však čemu divit, jen blázen by dal přednost Ulici, před zaklínačem nebo seriálem Ozark. Ovšem Netflix nevytváří jenom perfektní seriály, ale i filmy. Dnes se podíváme na top 5 filmů na Netflixu.

Top 5 filmů na Netflixu, které musíte vidět

Na Netflixu byste našli spoustu zajímavých filmů, které stojí za zhlédnutí a dnes si představíme 5 nejlepších.

  • K zemi hleď – Jedná se o komediální katastrofický film s perfektním obsazením. Ve filmu hrají hvězdy, jako je Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Jonah Hill a mnoho dalších. Film pojednává o dvou astronomech, kteří chtějí varovat lidstvo před blížící se kometou. Ta má v následující dnech zasáhnout Zemi a zničit vše živé. Ovšem na jejich varování nikdo nebere ohled a podle toho se celý film odehrává. Rozhodně tento snímek stojí za shlédnutí a možná i k zamyšlení, jak to s dnešním světem opravu je.
top 5 filmů na Netflixu
  • Old Guard: Nesmrtelní – Jedná se o perfektní akční film s nádechem fantasy. Skupina vojáků, kteří žijí stovky let chrání náš svět před zlem. Na jedné misi však dojde k jejich odhalení a skupina lidí se je snaží získat, aby je mohli zkoumat. Celý děj je perfektně zpracovaný a rozhodně si vezměte pijí a jídlo k televizi, protože jen tak od ní neodejdete.
  • Yes Day – Klasický rodinný film, který nadchne jak děti, tak dospělé. Tato komedie vznikla v USA a ve filmu hrají známé tváře, jako je Jenna Ortega nebo Jennifer Garner. Děj pojednává o tom, že už rodiče mají plné zuby říkat dětem neustále „NE“ a udělají tak den, kde říkají na všechno „ANO“. Určitě tento film nadchne všechny, kteří si chtějí udělat pohodový večer u rodinného filmu.
  • Vyproštění 2 (extraction) – Pro milovníky akčních filmů je na Netflixu pokračování filmu Vyproštění. Už první díl měl velice kladné reakce a nyní se můžete podívat na pokračování, a to v českém jazyce. Těšit se můžete na hlavní postavu, která se ukázala i v prvním díle, a to Chrise Hemswortha. Ten hraje opět nájemného žoldáka, který se v tomto díle vydá zachránit syna zločineckého kartelu. Vše je od začátku do konce perfektně zpracované a rozhodně bude o akci postaráno. Stejně tak, jako bylo v prvním díle.
  • Smrtelné stroje – Jeden z velice podařených filmů, který je nyní na Netflixu v češtině. Jedná se o akční sci-fi fantasy, které vás nenechá odejít od obrazovek. Pojednává o době v budoucnosti, kdy se planeta Země stane nehostinnou. Jediné, kdo jezdí po této Zemi jsou smrtelné stroje, které hledají další zásoby pro přežití. Napětí, propracovaný děj a perfektní obsazení dává tomuto filmu ten správný náboj. Rozhodně tento film musíte vidět a jeho hodnocení na ČSFD je mnohem menší, než mělo dostat.
top 5 filmů na Netflixu

Všech těchto top 5 filmů na Netflixu je v českém jazyce a určitě si je nenechte ujít. Věřte, že Netflix má a bude mít v budoucnu co nabídnout a stojí za to, si předplatné platit. Rozhodně se vyplatí víc, než sledovat kabelovku.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *