Praktické tipy do malého bytu

Praktické tipy do malého bytu

Bydlíte v malém bytě a každý centimetr potřebujete maximálně využít? Pokud ano, tak se podívejte na praktické tipy do malého bytu.

·        Praktické tipy do malého bytu:

  • Sušení prádla – V mnoha malých bytech, a to především v přízemí není balkón a je potřeba využít jinou možnost na sušení prádla. Mnoho lidí si pořizuje klasický sušák na prádlo, který rozloží a poté opět složí. Ovšem tyto sušáky jsou velice neskladné a při každém sušení prádla ho musí člověk neustále obcházet. Velice efektivní je pořídit pračku s vestavěnou sušičkou. Ušetříte tak dostatek místa a můžete oblečení ihned poskládat do skříně. Další možností jsou sušáky na zeď. Ty se jednoduše připevní na zeď pomocí hmoždinky a nezaberou tak žádné místo. Po usušení prádla je jednoduše sklopíte zpátky ke zdi.
Praktické tipy do malého bytu
  • Skříně a dveře – Mezi další praktické tipy do malého bytu patří zaručeně skříně a dveře s posuvem. Pokud zvolíte skříně s posuvnými dveřmi, tak ušetříte mnoho místa. Navíc hned za skříní mohou být další věci a nemusíte se bát, že byste se do skříně nedostali. Zde lidé volí převážně nábytek na míru, který dokonale do malého bytu zapadne.
  • Sklápěcí postel ze skříně – Mezi nejvíc praktické tipy do malého bytu patří zaručeně sklápěcí postel ze skříně. Tato postel vypadá prakticky jako skříň, ve které je uložená postel. Jednoduše jí před spaním otevřete a následně zase zavřete. Tato skříň působí elegantně a ušetří nespočet prostoru. Navíc je mnohem pohodlnější než rozkládací pohovky a oproti klasické posteli nepoznáte rozdíl.
  • Police – Vždy se snažte využít maximální prostor v bytě, a to i ten nejblíže ke stropu. Police tak usazujte přímo pod stropem a využijte prostor, který vám byt nabízí. V případě, že budete něco potřebovat v poličce u stropu si můžete pomoct židlí, nebo schůdky. Do těchto polic je praktické dávat věci, které využíváte jen párkrát za rok.
  • Televize – Usazení televize může být různé a každému vyhovuje něco jiného. Pokud máte malý byt, tak se zaměřte na televizní držáky na zeď. Díky držáku nebudete muset kupovat komodu, na které televize většinou stojí. Tento prostor tak můžete nechat prázdný nebo zvolit něco jiného. Televize na držáku jde navíc otáčet a různě naklánět. Můžete jí tak sledovat z mnoha úhlů a po vypnutí jí opět přiklopíte ke zdi. Jedná se o perfektní praktický tip do malého bytu.
Praktické tipy do malého bytu
  • Křesla – Ačkoliv se to nezdá, tak křesla jsou nejen více pohodlnější než sedačky, ale také zaberou méně místa. Velkou výhodou do malých bytů jsou proto, že se dají přesouvat a můžete tak během dne využívat prostor, kde obvykle stojí. Křesla nejsou ani moc těžká a přesunou je i dívky.
Praktické tipy do malého bytu

Pokud jste tedy nyní koupili malý byt, kde chcete se svojí polovičkou začít nový život, tak se neváhejte řídit těmito rady. Zaručeně vám tyto praktické tipy do malého bytu pomohou a bude se vám žít mnohem lépe, když budete mít více prostoru.

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *