jak zvýšit návštěvnost hospody

Jak zvýšit návštěvnost hospody

V dnešní těžké době, kdy jdou ceny neustále nahoru, je těžké dostat lidi do hospody. Víte, jak zvýšit návštěvnost hospody a co přivede nové zákazníky?

Každý hospodský má největší radost s toho, když má plnou hospodu, která praská ve švech a není si kam sednout. V takovém případě jste nejen šťastní, že máte fungující podnik, ale také vyděláváte hezké peníze, díky kterým můžete žít spokojený život. Ovšem, když nastane takzvaná okurková sezóna a nikdo do hospody nechodí, tak je potřeba něco změnit. Přinášíme vám tak pár rad a typů, jak zvýšit návštěvnost hospody.

jak zvýšit návštěvnost hospody

5 rad, jak zvýšit návštěvnost hospody

Návštěvnost v hospodě lze zvýšit mnoho způsoby a je jen na vás, kolik úsilí do toho vložíte, aby váš podnik prosperoval. Zde vám přinášíme 5 rad, jak zvýšit návštěvnost hospody.

 1. Alkohol tester automat – Mnoho hospodských tento přístroj nezná a možná ho ani nikdy neviděli. Jedná se o automat, který je přidělaný ke zdi a slouží na měření alkoholu v dechu. Funguje na jednoduchém principu, kdy po vhození dané částky (10 Kč) vypadne ze zásobníku brčko (aplikátor), do které foukáte. Automat má velký displej, na kterém je napsaná hodnota nadýchaného alkoholu. Automat má automatickou kalibraci po spuštění. Ačkoliv se to nezdá, tak vám tento automat může přinést za měsíc slušné peníze. Mnoho mladých se předhání v dýchání do automatu a jsou schopní během večeru naházet do automatu nemalou částku. Automat funguje na klasickou zásuvku 220 V.
 2. Šipky – Mnoho lidí si rádo zpestří sezení u piva nějakou aktivitou, u které se pobaví a zasmějí. Nejčastější jsou šipky, které nejsou nijak náročné na prostor a může je hrát snad kdokoliv. Za malou úplatu tak máte mnoho zábavy, která udrží zákazníky v hospodě déle a přiláká nové tváře.
   • Akce během měsíce – Snažte se během měsíce dělat alespoň jednu velkou akci, která přiláká lidi. Ať už se jedná o živou muziku či třeba dobré jídlo. Pečená žebra, nebo pečené vepřové kolínku odmítne jen málo kdo. Můžete skloubit i nějakou akci pro matky s dětmi a udělat doprovodný program. Je jen na vaší fantazii, co v místě hospody chybí a čím jí pozvednout s ostatními lidmi z vesnice či města.
   • Uspořádejte turnaj – Zkuste se zaměřit na věci, které v daném městě letí. Uspořádáním turnaje určitě nic nezkazíte a pokud uděláte registraci dopředu, tak můžete jenom získat. Pokud bude málo zúčastněným lidí, dá se turnaj vždycky zrušit. Pokud máte dostatek místa, je možnost udělat turnaj v ping pongu, pivním pongu, v šipkách nebo ve stolním fotbálku. V případě malého místa se pak musíte zaměřit na poker či na žolíka nebo kanastu. Iniciativě se meze nekladou a vždy se dá něco vymyslet. I stolní hry mohou mít svého krále. V případě turnaje navštíví hospodu hodně lidí, a to nejen zúčastněných, ale i těch, co se přijdou podívat.
   • Sledování sportu živě – Zeptejte se svých štamgastů i lidí z okolí, co by chtěli v hospodě sledovat za sporty a podle toho upravte nabídku. Udělejte na sociálních sítích anketu a rozjeďte tak diskuzi. Mnoho mladých zajímají MMA zápasy v UFC či e-sport. Vždy se najdou lidi, kteří podpoří kvalitní sport.
   jak zvýšit návštěvnost hospody

   Hlavním faktorem, jak zvýšit návštěvnost hospody jsou především sociální sítě. Pokud je nemáte, tak je potřeba tuto chybu ihned napravit. Základem je určitě Facebook a také Instagram. Zde můžete propagovat svoji hospodu dle své libosti. Založení těchto účtů nic nestojí a ovládání zvládne opravdu každý. Poté můžete sdílet fotografie a videa z nejrůznějších akcí, plánovaných akcí, turnajů či jídla. V dnešní době zajímá lidi to, co je na sítích, a proto musíte svojí propagaci směřovat právě tam. Pokud se tedy chystáte udělat například uzené ryby na sobotu, tak to hoďte na sociální síť a rozšiřte mezi lidi. Určitě budete mít hojnou účast a lidi se jenom pohrnou. Vždy prezentujte akce s dostatečným předstihem, ať si lidé udělají čas.

   Jeden komentář

   Zveřejnit odpověď

   Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *